Trasy łatwe

  1. Wyjeżdżamy na drogę Dynów-Przemyśl i kierujemy się w kierunku Przemyśla.
    Po przejechaniu ok. 250 metrów skręcamy w prawo w kierunku rzeki San.

    Po przekroczeniu potoku Szklarka liczna sieć polnych dróg pozwoli dojechać do brzegu rzeki San, a następnie na jazdę wzdłuż jego brzegów. Podczas tej przejażdżki pośród pięknych łąk, zwraca uwagę kępa starych drzew, potocznie zwana Dębiną, w której kryje się kopiec – mauzoleum rodowe Skrzyńskich, ozdobione krzyżem i statuą Matki Boskiej (ok. 1 godzina).
  2. Wyjeżdżamy na drogę Dynów-Przemyśl i kierujemy się w kierunku Przemyśla. Dojeżdżamy do przysiółka Chodorówka i na skrzyżowaniu ( obok przystanku PKS) skręcamy w lewo kierując się w kierunku wsi Laskówka. Drogą asfaltową o niskim natężeniu ruchu samochodowego po krótkim podjeździe pod górę jedziemy w kierunku wsi Laskówka (skręt w lewo na skrzyżowaniu we wsi Chodorówka). Po przejechaniu ok. 6 kilometrów dojeżdżamy do wsi Laskówka. Po drodze możemy obserwować łąki oraz lasy Pogórza Przemysko Dynowskiego Od zachodu i północy Laskówka jest otoczona lasami pokrywającymi wzgórza, które w najwyższym punkcie sięgają 419 m.n.p.m. Po dojechaniu do Kościoła w Laskówce powrót tą samą drogą (czas ok.1.5 godziny).
  3. Trasa 2

  4. Wyjeżdżamy na drogę Dynów-Przemyśl i kierujemy się w kierunku Przemyśla. Dojeżdżamy do przysiółka Chodorówka i na skrzyżowaniu ( obok przystanku PKS) skręcamy w lewo kierując się w kierunku wsi Laskówka. Drogą asfaltową o niskim natężeniu ruchu samochodowego po krótkim podjeździe pod górę jedziemy w kierunku wsi Kosztowa (skręt w prawo na skrzyżowaniu we wsi Chodorówka). Po przejechaniu ok. 2 kilometrów dojeżdżamy do skrzyżowania na którym skręcamy w prawo w kierunku wsi Bachórzec, do której dzieli nas odległość ok. 2.5 kilometra. W Bachórcu warto zobaczyć trójnawowy modrzewiowy kościół parafialny św. Katarzyny wybudowany w latach 1760-1763.Ponadto godne polecenie jest zobaczenie murowanej parawanowej dzwonnicy oraz klasycystyczny zespół dworski usytuowany w parku założonym na wzór włoski. W jego skład wchodzą pałacyk Krasickich z 1808 roku, oficyna zwana dziś starym dworem, murowany czworak i stajnia z końca XIX wieku oraz most kamienny z połowy XIX wieku. Powrót taką samą trasą albo drogą wojewódzka Przemyśl- Dynów ( czas ok. 2.0 godziny).
  5. Trasa 3